Оригінальні настінні букети (настенные букеты).

Із сухих квітів, плодів і трав можна зробити оригінальні настінні прикраси. Допоможе нам в цьому давнє японське мистецтво ікебана (в російській мові - икебана). Для цього потрібні круглі або прямокутні рамки. Виготовити прямокутні дерев’яні рамки не складно, а круглими можуть послужити дерев’яні п’яльці. Можна використати і пластмасове кільце, але його бажано обгорнути шпагатом або шнуром. Із зворотного боку кільце слід змастити клеєм і щільно приклеїти до мішковини або цупкого полотна. Коли клей висохне, краї тканини обрізати і прикріпити колечко або петельку для підвішування цієї прикраси.

Тепер розкладіть на тканині сухі стебла трави, колоски, головки маку, засушені квіти. Легкі трави і квіти приклейте, важчі — пришийте нитками.

Букети без ваз. Квіти гарні не тільки у вазах. Можна скласти цікаві композиції і без ваз. Для цього можна використати спиляні обрізки колоди і трошки глини або пластиліну.

настенные букеты

Шматок глини покладіть на спиляний обрізок і сильно притисніть. Потім складайте композицію. Спочатку вставте в глину найдовші стебла, а потім коротші. Важливо, щоб декоративні елементи розташовувались не чітко вертикально, а під різними кутами, навіть горизонтально. Букети можна зібрати не лише з квіток, а й з гілок, трав, колосків. Краще вибирати стійкі рослини, які нешвидко в’януть. Тривалість «життя» букета залежить від температури в приміщенні і від того, наскільки зволожена глина.

настенные букеты 

Прикрасою для передпокою може бути настінний букет. Візьміть розколоте надвоє поліно і просвердліть у кількох місцях отвори діаметром 10 мм під кутом нахилу 30°. Якщо отвори будуть завеликі, кінці гілок або стебел можна зігнути або закріпити їх за допомогою маленьких дерев’яних клинців. До задньої стінки поліна прикріпіть колечко для підвішування.

настенные букеты


У таких композиціях, як і в букетах без ваз, дуже гарно виглядають гілки вічнозелених рослин і кущів, яскраві плоди.

настенные букеты

Вам может быть интересно:

1. Искусство икебаны.

2. История возникновения букета.

3. Композиции-букеты к новому году.

Зберегти

Зберегти