Настінні іграшки

Admin
2016-05-08 11:35:06

интерьер детской комнаты

Настінні іграшки - чудова альтернатива картинам, особливо коли мова йде про дитячу кінтату (интерьер детской комнаты). Ця, на преший настенные игрушкипогляд, проста річ здатна привнести в інтерєр кімнати тепло, затишок та казковий настрій, все залежить від того, яких героїв ви оберете. До того ж, цю не складну, але таку захоплюючу творчу роботу можна робити разом з дитиною, навіть дошкільного віку, що є позитивним моментом в проведенні спільного дозвілля батьків та малечі. Пропонуємо вашій увазі виготовити настінні іграшки (настенные игрушки): тигреня та рибку-карасика.

На готову аплікацію наклейте чорні шматочки драпу по штриховій лінії, як показано на викрійці. Мордочку окантуйте чорною ниткою, попередньо просочивши її клеєм ПВА.
Тигреня (мал. 3): У — голова (драп коричневого або темно-коричневого кольору); 2 — деталь голови; З — мордочка (кремплен, вельвет, трикотаж із начісом, оксамит білого кольору); 4 — ніс; 5 — язик; 6 — брови.

Карасик (мал. 2): 7, 2 — деталі голови; З — хустка (тканина в горошок); 4 — рот; 5,6 — деталі хустки; 7 — язичок (червона тканина); 8 — око (чорна клейонка або шкіра); 9 — підочник (зелена клейонка або шкіра).

Наведені аплікації зробити не важко. їх можуть виконати і дошкільнята, і діти шкільного віку.
Найбільшу нижню деталь вирізати спочатку не треба, краще починати клеїти на суцільному шматку цупкої тканини. Він має бути на 2—3 см більшим, ніж обведений контур готового виробу. Коли всі деталі будуть прикріплені, зайву тканину можна буде обрізати.

Перед тим як викроювати деталі іграшки із тканини, треба перевести на тонкий картон або цупкий папір усі викрійки, вирізати лекала і скласти іграшки спочатку з лекал. Потім вирізати деталі із тканини і можна починати клеїти. Приклеювати слід у тій послідовності, у якій пронумеровані деталі, і стежити, щоб контрольні літери збігалися.

До таких іграшок слід підібрати залишки цупких тканин, наприклад сукна, драпу, вельвету, трикотажу. Клаптики ми будемо не пришивати, а приклеювати. Для роботи потрібний клей ПВА: він не залишає плям. Наносити його слід тонким шаром, щоб тканина не просочилась.

интерьер детской комнаты

Як бачите: нічого складного нема, робота нагадує процес аплікації, але не з бумаги, а з тканини.

Успіхів у творчому процесі, діліться своїми ідеями та порадами в коментарях!

Джерело: Готуймося до свята / Упоряд. Є. О. Шулик