Композиції-букети до Нового року.

Admin
2016-05-08 12:53:33

украшения на Новый годАтмосферу свята може створити не лише традиційна лісова красуня — ялинка, але й витончені композиції-букети (украшения на Новый год), що прекрасно гармонують із сучасним інтер’єром.
Основа новорічного букета — гарні гілочки ялинки або сосни, а доповнення до них може бути найрізноманітніше: свічки, шишки, живі квіти, сухостій, стрічки і серпантин, тобто все, що підкаже ваша фантазія, за винятком штучних квітів, які до цього свята недоречні (мал. 2, а, б).

Нарядно виглядають троянди, гвоздики. Лінію силуету букета можна утворити за допомогою сухої гілки. Оригінальноукрашения на Новый год виглядає маленька вазочка з гілкою модрини, влаштована на плоскій тарілці зі свічками. Доповнить композицію, зроблену своїми руками, декоративний шнур, зав’язаний вузлом.

Квіткове оформлення змінить вигляд квартири. Наприклад, до люстри, що вже надокучила, прив’яжіть гілки з шиш¬ками та гірлянди (мал. 2, б), — і вся кімната засяє новим світлом. Невеликий букет можна закріпити на стіні, тоді основою стане шматочок кори або дерев’яна дощечка; можна поставити на плоский зріз дерева, краще з наростами або напливами неправильної форми, на тацю, в корзину чи низьку вазу. Свічка в композиції на мал. 4, б має чисто декоративний характер і запалювати її не треба!

Маленькі букетики із квітів і гілочок кімнатних рослин можна розмістити під скляним ковпаком. Ефект «мильного пузиря» надасть букету нових фарб, відтінків і його можна буде ставити на святковий стіл.

Новорічну композицію можна розмістити на натягненому на раму полотні, і на стіні з’явиться ваша картина. Місця кріплення, булавки, цвяхи, дріт і інші шерехатості легко задекорувати ялинковою мішурою. Важливо зберегти цілісність вирішення, наприклад «обіграти» один мотив, одну природну тему: породу дерева, силует або колір свічок тощо.

Ідучи взимку в гості, зовсім необов’язково купувати дорогі в цю пору року живі квіти. їх замінять невеликі букетики з гілок, плодів, ялинкових іграшок: яскраві і блискучі — для дітей; нестандартні, оригінальні — для молоді; класичні — для літньої людини. Діти дуже охоче беруть участь у складанні таких композицій. Вони можуть дати в лапки ведмедю-іграшці зроблений своїми руками букетик, а коробку з лялькою прикрасити бантом з надувною кулею і гілкою ялинки (мал. 2, г).

украшения на Новый год

Складаючи букети, слід пам’ятати, що вони можуть бути симетричними і асиметричними, круглими, однобічними, побудованими за контрастом чи однотипними (за фактурою, кольором, розміром), але обов’язково з чітко визначеним центром. Крім того, вони повинні мати не більше трьох компонентів і відповідати тій меті, для якої вони створюються.

Джерело: Готуймося до свята / Упоряд. Є. О. Шулик