Как украсить фартук (ідея для декору одягу)

Admin
2016-11-30 21:53:08

Часто, шиючи потрібні речі, хочеться їх якимось чином прикрасити. Я пропоную ідею на прикладі того як можна прикрасити фартушок (как украсить фартук).

как украсить фартук

Розмір готового виробу: 25x45 см

Припуски на шви 1,5 см

Припуски для підгину верху кишені 3,5 см.

Необхідні матеріали:

Тканина для вишивки, тканина у смужку, тканина в горошок, муліне DMC, тасьма «зигзаз», декоративні ґудзики, флізелін.

Техніка вишивання:

Лічильний косий хрестик у дві нитки.

Хід роботи:

Викроїти деталі: з тканини в смужку 2 деталі розміром 25x45 см, з тканини в горошок кишеню 13x18 см і дві деталі 6x11 см. Великі деталі (25x45) для ущільнення проклеїти флізеліном. Визначити на тканині для вишивки центр нижнього краю, відступити 1,5 см й почати вишивати з центральної точки на нижньому краю схеми. За бажанням вишиті квіти можна замінити гудзиками відповідного кольору. Після закінчення випрасувати вишивку, підвернувши краї зверху і знизу. Пришити тканину з вишивкою на лицьову сторону тканини в смужку, підклавши по краях тасьму «зигзаг».

Деталь з тканини в горошок для обробки кишені підігнути зверху перший раз на 0,8 см і другий на 2,5 см. Випрасувати. Прострочити, відступивши від лінії згину 0,2 см. Тепер загнути з решти трьох сторін 0,8 см. Випрасувати деталь. Приколоти кишеню до тканини в смужку на відстані 8 см нижче від вишивки та пришити.

Підготовка петельок. Деталі 6x11 см скласти лицьовими сторонами навпіл і зшити з трьох сторін, залишивши коротку не зашитою. Вивернути на лицьову сторону деталі. Випрасувати. Скласти оформлен)' деталь і задню деталь лицьовими сторонами всередину. Зшити бічні сторони і низ, низ оформити ромбом. Вивернути виріб на лицьову сторону, випрасувати шви. Приколоти шпильками петельки по лицьовій стороні до верху і виконати шов. Петельки загнути на лицьову сторону і зафіксувати їх, пришивши ґудзики. Внизу для краси додати китички

 

 

Джерело: ж-л "Українська вишивка"